پرسشهای متداول

شما مي‌توانيد کتاب و کالاي فرهنگي مورد نظر خود را از طريق استفاده از دسته‌بندي‌هاي سايت شامل:کتاب بزرگسال، کتاب کودک و نوجوان، نوشت‌افزار، بازي و محصولات فرهنگي، صنايع دستي، فيلم وموسيقي، نشريات، تقويم و سررسيد وکارت هديه پيدا کنيد. هر دسته شامل زيردسته‌هايي است که پيداکردن کتاب و کالاي فرهنگي را براي شما آسانتر مي‌کند.

راه ديگر براي پيدا کردن کتاب و کالاي فرهنگي مورد نظر، استفاده از قسمت جستجو در سايت است؛ شمابا نگاشتن نام کتاب و کالاي فرهنگي، نويسنده، ناشر، تامين‌کننده و ... مي‌توانيد کتاب و کالاي فرهنگی مورد نظر خود را بيابيد.

در صفحه اصلي سايت، بخشي با عنوان تازه‌ها وجود دارد که کتاب‌ها و کالاهاي فرهنگي که اخيرا درفروشگاه قرار گرفته‌است، براي انتخاب شما به نمايش در آمده‌ا‌ند.

در خانه بخوانيم:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش کتاب را مشاهده فرماييد.
در خانه ببينيم و بشنويم:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش فيلم و موسيقي را مشاهده فرماييد.
در خانه بازي کنيم:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش محصوالت فرهنگي و بازي را مشاهده فرماييد.
در خانه با بچه‌ها:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش کتاب کودک و نوجوان را مشاهده فرماييد.
در خانه زيبايي بنشانيم:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش صنايع دستي را مشاهده فرماييد.
در خانه بيافرينيم:
در اين قسمت مي‌توانيد پرفروش‌هاي بخش نوشتافزار را مشاهده فرماييد.

کتاب و کالاي فرهنگي مورد نظر خود را با استفاده از گزينه‌ي"اضافه کردن به ليست انتخاب‌هاي من" انتخاب کرده و به ليست کتاب‌ها و کالاهاي فرهنگي انتخابي خود اضافه فرماييد.

در قسمت "ليست انتخاب‌هاي من" بر "برو به ليست انتخاب‌هاي من" کليک کرده و ليست کتاب‌ها وکالاهاي فرهنگي انتخابي خود را مشاهده فرماييد. سپس با شماره تلفن‌هاي اعلام شده بالاي ليست کتابو ديگر کالاهاي انتخابي خود که در همان صفحه قابل مشاهده است، تماس گرفته و با اعلام کد کتاب‌ها وديگر کالاهاي فرهنگي انتخابي خود که در ليست مشاهده مي‌فرماييد، آن‌ها را از فروشگاه سفارش دهيد.

خير؛ براي سفارش آنلاین کتاب و ديگر کالاهاي فرهنگي به سايت شهرکتاب آنالين به آدرس https://shahreketabonline.com .مراجعه فرماييد

به صورت کارت به کارت بوده و هماهنگي‌هاي لازم براي پرداخت در تماس تلفني با شما انجام خواهد شد.

خير؛ امکان پرداخت از طريق درگاه پرداخت اينترنتي در سفارش تلفني وجود ندارد.

ارسال کتاب و ديگر کالاهاي فرهنگي از طريق پيک بوده و هماهنگي‌هاي لازم براي ارسال در تماس تلفن با شما انجام خواهد شد. هزينه‌ي پيک بر عهده‌ي مشتري است.